Из почты Андрея Юсова. Контролируемые штабом Гурвица члены избирательной комиссии выделены жирным.

Малиновська районна у місті Одесі виборча комісія:

Малиновська районна у місті Одесі виборча комісія Одеської області

(вул. Генерала Петрова, м. Одеса, 65078)

 

Голова комісії – ЧІКУНКОВ Сергій Анатолійович, 1980 року народження – від міської організації Партії регіонів;
Заступник голови – Єргієв Олександр Іванович, 1985 року народження – від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
Секретар комісії – Іоргова Світлана Олегівна, 1983 року народження – від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Члени комісії:

Сізоненко Сергій Вадимович, 1990 року народження – від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
Мітін Андрій Ігорович, 1992 року народження – від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
Пєров Андрій Петрович,1960 року народження – від міської організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Голуб Микола Федорович, 1960 року народження – від міської організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Віннічук Іван Артемович,1947 року народження – від міської організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Рижов Віталій Олександрович, 1976 року народження – від міської організації Комуністичної партії України;

10.Путін Георгій Іванович, 1988 року народження – від міської організації Комуністичної партії України;

11.Чиджавадзе Наталія Анатоліївна, 1961 року народження – від міської організації Комуністичної партії України

12. Нескєй Оксана Миколаївна, року 1974 року народження – від міської організації Партії регіонів;

          13.Рудник Андрій Олександрович, 1961 року народження – від міської організації Партії регіонів;

14.Бєлов Кирило Миколайович, 1980 року народження – від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

15.Меньшіков Всеволод Володимирович, 1962 року народження – від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

16.Бузмакова Ганна Олександрівна, 1974 року народження – від міської організації Молодіжної партії України;

17.Круглікова Наталія Петрівна, 1951 року народження – від міської організації партії «РОДИНА»;

18.Смірнова Інна Вікторівна, 1962 року народження – від міської організації політичної партії «Європейська партія України».